favicon

Produkcja Torczyn

22 produktów
Filtruj według ceny
Filtruj według ceny - slider
220
Filtruj według Marki
Filtruj według Marki
15,79 
19,21 
12,99 
11,25 
9,51 
7,34 
9,15 
9,51 
8,00 
9,51 
2,60 
5,49 
8,90 
9,51 
9,99 
9,67 
6,50 
7,49 
2,60 
6,90 
Symbol zastępczy
6,90 
6,90 
Дизайн-без-названия146-150x150-1

Produkty Torczyn

Miłośnicy kuchni dobrze wiedzą, jak wielką rolę mogą w niej grać dodatki i przyprawy. Stawiają przysłowiową kropkę na i, dopełniają potrawy, sprawiają, że są pełne smaku i zapachu. Właśnie taki asortyment znajdziemy w ofercie marki Torchyn (Torczyn) powszechnie znanej i rozpoznawalnej na rynku ukraińskim. Obecnie, dzięki ofercie naszego sklepu, te specjały się łatwo i szybko dostępne w sprzedaży wysyłkowej.

Torczyn – historia i tradycja

Marka Torczyn należy do jednego z liderów ukraińskiego rynku spożywczego, firmy Volynholding(Волиньхолдінг), który to z kolei jest częścią międzynarodowego koncernu Nestle. Torczyn dołączył do grupy Nestle w roku 2003, co związało się również z mocnymi inwestycjami w produkcję. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych marka mogła sprawniej się rozwijać. Nie bez znaczenia było również włączenie w system marketingowy i dystrybucyjny Nestle, co pozwoliło docierać z produktami do większej grupy odbiorców. Obecnie marka należy do liderów rynku i jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy. Swoją nazwę wzięła zaś od wołyńskiego miasteczka, Torczyna właśnie. Ciężko nazwać je dużym, mieszka tam ledwie kilka tysięcy osób, z który duża część siłą rzeczy związana jest z fabryką. Co jednak ciekawe, pierwsze udokumentowane wzmianki o Torczynie sięgają tysiąca lat wstecz. W takim właśnie miejscu, przesyconym tradycją, znajduje się zakład produkujący smakołyki, które również z tradycji czerpią hojnie.

Keczupy, musztardy i majonezy Torczyn

Dodatki, po które sięgają chyba wszyscy, czyli keczup, musztarda i majonez, należą do głównych, flagowych produktów Torczyna. Bywają niezastąpione przy śniadaniu, kolacji, jako dopełnienie smaku kiełbasek czy pizzy. W takich właśnie okolicznościach warto mieć pod ręką opakowanie z keczupem Torczyn. A może wypadałoby powiedzieć – keczupami Torchyn, bo przecież mogą one mieć różne smaki. Klasycznie łagodny czy też podkręcony dodatkiem chilli albo urozmaicony przyprawami – taki, jak lubicie. Podobnie jest zresztą w przypadku musztardy Torczyn, która, w zależności od przypraw czy proporcji octu i gorczycy, może tylko przyjemnie podkreślać smak potrawy, a może być tak ostra, że w oczach pojawią się łzy. Dodatki stosuje też Torczyn majonezy swoje komponując – mogą one zawierać np. sos BBQ czy pastę sriracha. Przede wszystkim jednak mogą mieć różną kaloryczność i chociaż ciężko je nazwać dietetycznymi, to na pewno mogą być lżejsze dla żołądka.

Sosy Torchyn o wielu smakach

Musztarda i majonez to za mało? Macie ochotę na kulinarne szaleństwo albo potrzebujecie szybkiego sposobu na smakowity dodatek do posiłku? Nic prostszego, jak posłużyć się gotowymi sosami Torczyn. Bazują na kuchni z przeróżnych stron świata, tym łatwiej jest je więc dopasować do określonego dania i własnych preferencji. Sos szarma do domowego kebaba czy też może czosnkowy do ziemniaków zapiekanych w piekarniku? Uniwersalny w zastosowaniu sos chili, paprykowy lub francuski? A może coś bardziej charakternego jak gruziński sos satsebeli, kaukaska adżika czy ostry kozacki? Torczyn oferuje naprawdę sporo sosów, a dzięki poręcznym opakowaniom można bez problemu mieć je zawsze pod ręką, czy to w domu, czy zabierając w pudełku lanczowym do pracy. W ofercie Torczyn sosy znajdziecie także sojowe i dressingi, idealnie uzupełniające sałatki, surówki czy dodające smaku do gotowanego ryżu. Wystarczy więc dosłownie kilka chwil, by dopełnić smak potrawy i nadać jej charakteru – oraz oczywiście ukraiński sos Torchyn.

Kategorie produktów