favicon

Czekolady i czekoladki

50 produktów
Filtruj według ceny
Filtruj według ceny - slider
185
Filtruj według Marki
Filtruj według Marki
6,76 
6,90 
6,90 
6,50 
7,90 
5,34 
5,52 
5,34 
2,84 
15,69 
bombonierka-bonjour-jagoda-mascarpone-232g-4823012265009-150x150-1

Czekolady i czekoladki z Ukrainy

Czekolady i czekoladki z Ukrainy

Czekolada należy do najbardziej uniwersalnych słodyczy. Można ją wręczyć na prezent dorosłemu i dziecku. Świetnie smakuje do popołudniowej kawy i w trakcie forsownej górskiej wycieczki. Można dzielić ją z przyjaciółmi lub podjadać po troszku, dostarczając sobie odrobiny przyjemności. A kto z nas nie lubi czasami delektować się smakiem wyjątkowych, nadziewanych czekoladek? Kogo nie cieszy otrzymana na urodziny bombonierka? Dla wszystkich smakoszy czekoladowych słodyczy sklep Best Market przygotował bogatą ofertę produktów o wyjątkowym smaku i wysokiej jakości.

Czekolada z Ukrainy

Czekolada ukraińska zyskała w Polsce popularność już kilkadziesiąt lat temu. Szczęśliwcy przywozili ją z wakacyjnych wojaży i służbowych podróży, a czekolada Alenka niejednemu kojarzy się z beztroskim dzieciństwem. Obecnie oferta czekolad z Ukrainy jest znacznie bogatsza. Czekolada gorzka i czekolada mleczna występują w najróżniejszych wariantach smakowych. Gorzka czekolada dostępna jest np. w wersji z solonymi migdałami lub z sezamem. Mleczne czekolady kupimy z nadzieniem owocowym i nugatowym, z orzechami i ze skórką pomarańczy. Możesz również wybrać delikatniejsze wersje, bez kakao: czekoladę białą lub karmelową. Nowością zdobywającą coraz większe uznanie klientów jest czekolada z bąbelkami. Możesz wybrać wersję białą lub gorzką, a czekolada mleczna z bąbelkami jest już tak popularna, że nawet Alenka doczekała się tej wersji.

Bombonierki Bonjour na każdą okazję

Bomboniera to klasyczny drobny upominek lub dodatek do większego prezentu. Ukraińskie bombonierki charakteryzują się ciekawymi połączeniami smaków i tradycyjną recepturą przygotowania czekolady, przekładającą się na oryginalny, niezmienny od lat smak. Jeśli chcesz obdarować osobę dorosłą, możesz zdecydować się na wersję z alkoholem. Popularna ukraińska firma Roshen oferuje bomboniery Shootest z nadzieniem margarita, tequila sunrise, brandy czy rum. Dzieciaki z pewnością uradują typowe ukraińskie bomboniery zawierające czekoladki o różnych kształtach i smakach – ich odkrywanie będzie prawdziwą frajdą! Bardziej wybrednego solenizanta zachwycą ekskluzywne bomboniery z pralinami Bon jour. Czekoladki Bonjour to biszkopty z galaretką i owocową pianką oblane czekoladą. Są one dostępne w wielu wersjach smakowych – wanilia, cappuccino, wiśnia, gruszka, truskawka, jagoda czy limonka. Wybór nie jest prosty, ponieważ wszystkie są pyszne!

Czekoladki ukraińskie

Ukraińskie czekoladki to klasyczna pamiątka przywożona z wycieczek na Wschód. Starszym przypominają dzieciństwo, młodszym smakują ze względu na odmienność od słodyczy dostępnych w każdym sklepie. Pralinki firmy Biscuit Chocolate to kremowe nadzienie oblane mleczną czekoladą. Czekoladki Monblan charakteryzuje połączenie kilku składników uformowanych w charakterystyczny kształt góry, oblanych dwoma rodzajami czekolady. A może skusisz się na suszone owoce z orzechami w gorzkiej czekoladzie albo na wyjątkowe, aksamitne trufle? Wszystko to znajdziesz w sklepie internetowym Best Market oraz w naszych sklepach stacjonarnych, oferujących najlepsze ukraińskie czekolady i czekoladki.

Kategorie produktów