favicon

Chrupki kukurydziane

22 produktów
Filtruj według ceny
Filtruj według ceny - slider
111
Filtruj według Marki
Filtruj według Marki
6,42 
9,39 
10,15 
2,30 
1,10 
Symbol zastępczy
2,20 
Symbol zastępczy
7,00 
Symbol zastępczy
7,20 
Symbol zastępczy
7,20 
Symbol zastępczy
4,20 
Symbol zastępczy
1,55 
1,10 
Symbol zastępczy
4,00 
Symbol zastępczy
4,00 
Symbol zastępczy
4,00 
Symbol zastępczy
4,00 
Symbol zastępczy
4,00 
Symbol zastępczy
4,00 
Paluszki-kukurydziane-150x150-1

Chrupki kukurydziane – czy jest bardziej uniwersalna przekąska? Są doskonałe zarówno do oglądania filmów z najbliższymi, jak i samotnego czytania książki. Lubią je najmłodsze dzieci i ci, u których pamięć o młodych latach już dawno się zatarła. Są w szafkach mieszkańców Polski, Ukrainy i wielu innych. Czemu chrupki kukurydziane zyskały taką popularność? Już odpowiadamy.

Chrupki kukurydziane – zdrowa i chrupiąca przekąska

Jednym z powodów, dla których chrupki kukurydziane zyskały tak wielu zwolenników na całym świecie, jest charakterystyczny dźwięk przy ich jedzeniu, który potrafi stanowić rozrywkę samą w sobie. W porównaniu do pozostałych przekąsek są też zdrowsze, szczególnie ich naturalna wersja. Składają się z mąki lub grysu kukurydzianego połączonego z wodą, po czym zostają poddane obróbce termicznej. Jeszcze tylko przyprawy i gotowe. Zawierają witaminę A, te z grupy B, sód, wapń, potas, a także błonnik. Do chrupków smakowych należy jeszcze dodać barwniki i składniki odpowiedzialne za aromat i wrażenia naszego podniebienia.

Ukraińskie chrupki kukurydziane – tradycyjna przekąska o niebanalnym smaku

Znudził Ci się smak tradycyjnych przekąsek? Tutaj, w sklepie Best Market, znajdziesz nietypowe propozycje prosto z Ukrainy. W swoim asortymencie mamy zarówno powszechnie znane i lubiane chrupki, takie jak naturalne płatki Corn Flakes, chrupki o popularnym smaku mlecznym albo jogurt-malina marki Złote Ziarno, tradycyjne słodkie chrupki kukurydziane Obżorka, jak i bardziej nietypowe smaki, a nawet słynne „duszki”, ale w nieco innej wersji – te o smaku pikantnego kurczaka Bad Monster. U nas znajdziesz te i wiele innych produktów, które chętnie jedzą nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy.

Chrupki kukurydziane na każdą okazję

Lubiane w Ukrainie chrupki pasują niemal do wszystkiego. Płatki Corn Flakes wystarczy zalać mlekiem, żeby dostać pożywny posiłek na śniadanie lub kolację. Chrupki Obżorka doskonale sprawdzą się zamiast ciastek do porannej kawy czy herbaty. Natomiast bardziej nietypowe smaki, jak salami, kiełbasa albo pieczone mleko, będą pasować do ulubionego serialu. Którego smaku jeszcze nie próbowałeś? Nie czekaj i zamów już dziś.

Chrupki Kukurydziane Best Market

Jeżeli masz ochotę spróbować ukraińskich smaków, wiedz, że zakupy w Best Market są niezwykle łatwe. Wybierz swoje ulubione smaki chrupków kukurydzianych i zamów je za pomocą kilku kliknięć. Tak dobrych cen i szerokiego asortymentu możesz nie znaleźć nigdzie indziej. Znakiem rozpoznawczym Best Market jest również łatwa komunikacja, a jeżeli coś pójdzie nie po Twojej myśli – możesz się spodziewać bezpiecznych i bezproblemowych zwrotów.

 

Kategorie produktów